„Świat na głowie w Sulejowie”-25.06.2016 r.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


swiat na glowie w sulejowieZAPRASZAMY!
„Świat na głowie w Sulejowie”– czyli jak Gwiazdy promują ekologię - II edycja 25 czerwca 2016 r.

Izabela Trojanowska, Sylwia Wysocka, Anna Powierza, Jolanta Mrotek Renata Pękul, Dorota Głowacka Lesień, Tomasz Stockingera Jan Monczka, Mirosław Jękot, Michał Lesień, Bartosz Żukowski i Andrzej Precigs, zawitają do Sulejowa, już po raz drugi, promując ekologię regionu oraz zdrowy tryb życia.
Historia miasta sięga XII wieku. Położone nad rzeką Pilicą i jeziorem Sulejowskim jest doskonałym miejscem dla amatorów sportów wodnych, pieszych wycieczek, rajdów rowerowych, ludzi ceniących ciszę i spokój.25 czerwca br zapraszamy na otwarcie sezonu letniego czyli na druga edycję eventu ”Świat na głowie w Sulejowie”, pod hasłem „Kiedy woda czysta, ryby tańczą twista”.
Celem imprezy jest kształtowanie i promowanie poziomu świadomości ekologicznej społeczeństwa oraz pokazanie gminy Sulejów jako „perły” regionu łódzkiego, doskonale wpisującej się jako miejsce wypoczynkowo-rekreacyjne w Polsce.
Oprócz licznych atrakcji eventu, takich jak prezentacje sprzętu wędkarskiego, sprzętu do rekreacji wodnej , pokazów tanecznych klubów fitness, lotów paralotnią, spływów kajakowych, konkursów, zabaw sportowych dla dzieci , młodzieży i dorosłych, konkursów i wystaw, będzie miał miejsce VIP Spinning czyli „Sulejowskie wędkowanie z Gwiazdami’’. Aktorzy wspólnie z członkami PZW Koła Wędkarskiego nr 28 w Sulejowie wypłyną na jezioro o godzinie 8 00 i pozostaną na nim do godziny 13 00. Event zakończy gotowanie z Gwiazdami oraz pokaz mody sportowo-letniej z udziałem aktorów. Całość uświetni recital Jolanty Mrotek i wspólne tańczenie na plaży.
Jest to wydarzenie unikatowe, dzięki programowi, łączącemu w jednej przestrzeni świat sportu, mody i kultury, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy 25 czerwca 2016 roku do „Róży Wiatrów” w Barkowicach - gmina Sulejów,woj.łódzkie .
Startujemy o godzinie 8 00 do 20 00
PRZYJEDŹ I BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!

Małgorzata Kotwica
Kontakt:
Małgorzata Kotwica
tel.42 611 62 17 mob.508069924 mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl

źródło: „Świat na głowie w Sulejowie”

Spływy kajakowe

Zapraszamy także na spływy kajakowe Pilicą. Szczegóły na stronie www.splywybarkowice.pl

Spływy Barkowice

Logowanie

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem